create own website

INNE DZIAŁANIA

od 2001

MNIEJSZE PROJEKTY

Stowarzyszenie w ramach swoich działności statutowych, realizuje szereg różnych drobnych projektów lub inicjatyw o charakterze lokalnym lub transgranicznym. Bardzo często dotykają one kultury, turystyki a nawet profilaktyki zdrowia.

'YESTEM' W EUROPIE 

Stowarzyszenie wraz z Karkonoską Agencją Rozwoju Regionalnego w Jeleniej Górze zorganizowało imprezę poświęconą informacji o Unii Europejskiej „Yestem w Europie” towarzyszącą X Targom Budowlanym KARBUD, która odbyła się w dniach 12 – 13 kwietnia 2003 roku na Stadionie Miejskim w Jeleniej Górze.

W czasie trwania imprezy czekały na wszystkich: konkursy z wiedzy o Unii Europejskiej, konkurs plastyczny, Punkt INFO „Dookoła Europy”, stanowiska komputerowe z możliwością sięgnięcia do Internetu na strony poświęcone integracji europejskiej, wykłady związane z tematyką europejską, debaty młodzieży, prezentacje multimedialne i wiele innych atrakcji.

SOMMER WORKSHOP, FABRICK BAUTZEN

Stowarzyszenie wraz ze Stowarzyszeniem partnerskim Fabrick Bautzen, miało okazję realizować w 2005 roku, dwutygodniowy warsztat letni dla młodzieży z miejscowści Bautzen jak i z Jeleniej Góry.

W trakcie projektu, młodzież realizowała różne działania artystyczne, które pokazywane były szerszej publiczności. Nie zabrakło również wyjazdów integracyjnych (np. do Drezna), zwiedzania do lokalnych atrakcji turystycznych, a także wykładów z zakresu sztuki i kultury prowadzonych przez lokalnego animatora i artystę - Tomasa Kerna.

ADRES
Stowarzyszenie Wspierania Integracji
z Unią Europejską

ul. Widok 15
58-560 Jelenia Góra
POLAND

KRS: 0000073876
REGON: 231063958

KONTAKT
E-mail: info@swiue.pl

PREZES ZARZĄDU

  • mgr Jowita Jeleńska
Dziękujemy za wysłanie wiadomości!